Uyku

14.11.2019 PerşembeMeryrm

Soru :Salım dayı depresyondan cıkamıyoruö yardım et.

Cevap :adresini ver okunmuş su göndereyim sana.

HAYAL KIRIKLIĞI

12.07.2019 Cuma

Soru :Merhaba Güzin Abi, 7 aydır çok samimi olduğumu düşündüğüm, kardeşim dostum dediğim insan durduk yere seninle eskisi gibi samimi olmak istemiyorum dedi.Şok oldumm ve noldu dediğimde ise bir şey yok canım öyle istiyor dedi. Değer verdiğim insan böyle yapınca tokat gibi yüzüme çarptı o cümle ve hiçbir cümle de avutmuyor hayal kırıklığını.. sorum şu ki: Sen olsaydın böyle bir insanla bir daha konuşur muyddun??

Cevap :Konuşurdum... Hayatımızın bazı dönemlerinde samimi olduğumuz insanlarla belli bir yerden sonra soğukluk girer aramıza. Arkadaşın bunu dile getirmeden usul usul da yapabilirdi. sonsuza dek süren dostluklar 6 ayda oluşmaz zaten. Takma kafana!

Redpill safsata mı yoksa tek yol mu?

20.05.2019 PazartesiTheRealAlpha

Soru :Redpill ile uzun bir geçmişim var, bana çok şey kattı. Soru şu bu tarz şeyler hayat içinde gerçekten faydalı mı yoksa boş safsatalar mı? MGTOW gibi akımlara da bulaşmış biri olarak bana çok şey kattığını düşünüyorum ama fikrini de almak isterim. Agresif bir cevap beklemiyorum. ADAM gibi güzel bir yanıtın varsa senin fikirini de bilmek isterim.

Cevap :Redpill adam gibi yanıt istemek için uygun bir oluşum değil. ve tabii ki hayat o kadar da anlamlı değil; kadınlar da erkekler de anlamlı değil. anlamlı olan şey 20sinde de 70inde de aynı şeyi ifade etmeli çok ciddi bakıyorsan dünyaya. ben onlardan değilim. ama bu değildir ki her şey anlamsız olsun. anı yaşa diyor ya Horatius.. İşte o an neyse değerli olan, yi hissettiren neyse odur önemli. ve her yaşanan şey; iyisi de kötüsü de insana bir şey katar. sorgulayarak, muhakeme ederek yaşıyorsan eğer. ama çok da takılıp kalırsan sıkıntı. üç günlük dünya sonuçta. sevabıyla ve günahıyla yaşamak gerek hayatı. yaşamayı bilen herkes buna inanır.

hey kel kendine gel

30.04.2019 Salıkeloğlan

Soru :kel misin?

Cevap :Yanlış soru! Doğrusu geri zekalı mısın olacaktı! Malum, 20 yıldır kafasında saç olmayan birisine kel misin diye sormak çok zekice değil. Saygılarımla :)

Burak Hocam

28.03.2019 PerşembeAnonymous

Soru :Hocam okulda iken sert tavırınız çok dikkat çekiyor sizce de fazla agresif değilmisiniz.

Cevap :Şartların gerektirdiği kadar sadece...