19.10.2016 Çarşamba

Soru :güzin abi ben bişey sormak istiyorum bu hayattaki insanların temel amaçları çıkarım mıdır sence hele ki aşk konusunsda

Cevap :aşk diye bir şey yok. olsaydı zamanla yok olmazdı. zamana bağlı bir yanılsamadır aşk. aşık olduğunu zannettiğin zaman aralığında tadını çıkar!

HAYAT

18.10.2016 Salı

Soru :Merhaba Güzin abi, Hayatı üç cümleyle yorumlamak istersen nasıl olurdu?

Cevap :tırı vırı dünya

çok sevdim

22.09.2016 Perşembe

Soru :Merhabalar ben bir kızı çok sevdim aşkına ölürdüm şimdiyse benden soğumuş başka birini sevmiş duygularımı alt üst etti ben çok sevdim hemde çok sevdim bazı kadınlar sevgiyi aşkı haketmiyorlar değerini bilemiyorlar sen benim yerimde olsan ne yapardın?

Cevap :yeni bir kız severdim. sonra yeni bir tane daha ve yeni bir tane daha. gidenin boşluğu yenisiyle doldurulmalıdır.

19.09.2016 Pazartesi

Soru :Kitap yazmaya ne zaman başladınız nerden geldi bu düşünce?..

Cevap :yazabiliyordum çünkü. insan yapabildiği şeyleri yapmalı. zevk aldığı şeylere daha fazla vakit ayırmalı. lise yıllarımdan beri yazarım. kitap daha üç beş yıllık bir fikir.

Kaçarak evlenmek

26.08.2016 Cuma

Soru :Merhaba Güzin abi ben birini çok seviyorum o da beni çok seviyor ama ailem istemiyor razı değil , biz gizliden nikah kıymayı düşünüyoruz sence doğru mu yapıyorum

Cevap :Evlilik denen kurum çocuk oyuncağıysa kafanıza göre takılın ama değilse bokunu çıkarmayın. Gerçi evlenince boyunuzun uzayacağını üşünüyorsanız hiç beklemeyin. Sırf birileri karşı çıkıyor diye koşup mahfedin hayatınızı.