biya duri

15.11.2016 Salı

Soru :Meso roştiya sıvarelamın diye başlıyor turku yaşanmışlıklarla hayallerimizde çok uçurum var bir denk getiremiyoruz dimi

Cevap :Hak ettiğini istemiyor insan, hep daha fazlasında gözü.

Falcı Bacı

9.11.2016 Çarşamba

Soru :Teselli ararım çare bulamam yokluğu kösülür kaçıp gidemem neler çektiğimi tarif edemem halimi bir görse tanıyamaz diye başlıyor cümle sevda boş işler bu akıntıya kapılsan bir dert çıkamamak ayrı bir dert sen olsan napardın yerimde olsan..

Cevap :yerinde olamazdım. aşk acısı çekmek için yaşlıyım. yaşanması gereken yaşanır. herkes yaşadı ya da yaşayacak.

19.10.2016 Çarşamba

Soru :güzin abi ben bişey sormak istiyorum bu hayattaki insanların temel amaçları çıkarım mıdır sence hele ki aşk konusunsda

Cevap :aşk diye bir şey yok. olsaydı zamanla yok olmazdı. zamana bağlı bir yanılsamadır aşk. aşık olduğunu zannettiğin zaman aralığında tadını çıkar!

HAYAT

18.10.2016 Salı

Soru :Merhaba Güzin abi, Hayatı üç cümleyle yorumlamak istersen nasıl olurdu?

Cevap :tırı vırı dünya

çok sevdim

22.9.2016 Perşembe

Soru :Merhabalar ben bir kızı çok sevdim aşkına ölürdüm şimdiyse benden soğumuş başka birini sevmiş duygularımı alt üst etti ben çok sevdim hemde çok sevdim bazı kadınlar sevgiyi aşkı haketmiyorlar değerini bilemiyorlar sen benim yerimde olsan ne yapardın?

Cevap :yeni bir kız severdim. sonra yeni bir tane daha ve yeni bir tane daha. gidenin boşluğu yenisiyle doldurulmalıdır.