9.06.2018 Cumartesi

Soru :Merhaba Güzin Abi, İnsanların boşboğazlığı ve vurdumduymazlığı sence nereye kadar böyle devam eder?..

Cevap :duvara çarpana kadar muhtemelen, sağlam bir duvara

Hocam :)

24.04.2018 SalıDuygu

Soru :hocam merhaba aklıma düştünüz sayfanızı buldum hani şu koridorda tek ayak üstüne yürüttüğünüz minik aksi kızım,hazır bakmışken videoyu gördüm söylediklerinizi duyunca tebessüm ettim.uyum sağlayamadım bu çağa,yalnız kaldım ama sizi görmek duymak dediğim gibi gülümsetti,teşekkür ederim her şey için umarım çok iyi olursunuz kendinize çok iyi bakın.bu arada ömer hocama çok selam söyleyin olur mu? beyaz rotringi hala bende :)ahlak üzerine notlarımı onunla alıyorum.kendinize çok iyi bakın.

Cevap ::)

..

11.04.2018 Çarşamba

Soru :Merhaba Güzin Abi, Çok sevdiğin yakının dediğin kişi arkandan kuyunu kazıp yalan söylese düşmanın saysan bir yerde gören denk gelsen yine de eskisi gibi merhabalığın olur mu?..

Cevap :Sen bilirsin ama bir kez yapan bir daha yapar. Ya kazık yemeye hazırlıklı olacaksın ya da kıçının üzerine tekmeyi vuracaksın. merhaba demekten zarar gelmez ama sadece merhaba.

Hasret

11.04.2018 Çarşamba

Soru :Merhabalar, Suya Hasret Çöllerde Beyaz Güller Biter mi? Güzin abi

Cevap :Gül dediğin ne ki; yemeği yapılır mı, satsan para eder mi, canın sıkılsa senle dertleşir mi? Suya hasret çöl sensen bu kafayla uzun süre kuru kalırsın. O gülleri de başkaları koklar. Hatuna yaz anladık da bana niye yazıyorsun. direkt söyle; sıkıntım var geçer mi diye sor. ben de adam gibi cevap vereyim. Geçer tabi, niye geçmesin. ölüm acısı bile geçiyor, gül acısı mı geçmeyecek.

Mail

9.07.2017 Pazargelecegibiliyorum

Soru :Mail ADRESİNİZİ VERİR MİSİNİZ? SİZE BURADAN YAZACAK KADAR KISA SORULARIM YOK .

Cevap :mail adresim yok, yüzerken boğuldu geçen yaz :(