..

11.04.2018 Çarşamba

Soru :Merhaba Güzin Abi, Çok sevdiğin yakının dediğin kişi arkandan kuyunu kazıp yalan söylese düşmanın saysan bir yerde gören denk gelsen yine de eskisi gibi merhabalığın olur mu?..

Cevap :Sen bilirsin ama bir kez yapan bir daha yapar. Ya kazık yemeye hazırlıklı olacaksın ya da kıçının üzerine tekmeyi vuracaksın. merhaba demekten zarar gelmez ama sadece merhaba.

Hasret

11.04.2018 Çarşamba

Soru :Merhabalar, Suya Hasret Çöllerde Beyaz Güller Biter mi? Güzin abi

Cevap :Gül dediğin ne ki; yemeği yapılır mı, satsan para eder mi, canın sıkılsa senle dertleşir mi? Suya hasret çöl sensen bu kafayla uzun süre kuru kalırsın. O gülleri de başkaları koklar. Hatuna yaz anladık da bana niye yazıyorsun. direkt söyle; sıkıntım var geçer mi diye sor. ben de adam gibi cevap vereyim. Geçer tabi, niye geçmesin. ölüm acısı bile geçiyor, gül acısı mı geçmeyecek.

Mail

09.07.2017 Pazargelecegibiliyorum

Soru :Mail ADRESİNİZİ VERİR MİSİNİZ? SİZE BURADAN YAZACAK KADAR KISA SORULARIM YOK .

Cevap :mail adresim yok, yüzerken boğuldu geçen yaz :(

insanlar

17.04.2017 Pazartesi

Soru :Merhaba Güzin Abi, Ülkedeki insanlık durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz

Cevap :insan mı var?

Aile

12.04.2017 Çarşamba.....

Soru :Merhabalar, ailem bana hiç güvenmiyor. Ne yapmam gerek?

Cevap :Bazen aileler güven sorunu yaşar. Bazen de sen güvenilmezsindir! Kendini onların yerine koy, sen olsan kendine güvenir miydin? Güvenirdim diyorsan bir kere daha sor. Çünkü genelde büyükler haklıdır. Çünkü senin geçtiğin yollardan daha önce geçmişlerdir. Ama yine de hep haklı olduklarını göstermez bu.