Redpill safsata mı yoksa tek yol mu?

20.05.2019 PazartesiTheRealAlpha

Soru :Redpill ile uzun bir geçmişim var, bana çok şey kattı. Soru şu bu tarz şeyler hayat içinde gerçekten faydalı mı yoksa boş safsatalar mı? MGTOW gibi akımlara da bulaşmış biri olarak bana çok şey kattığını düşünüyorum ama fikrini de almak isterim. Agresif bir cevap beklemiyorum. ADAM gibi güzel bir yanıtın varsa senin fikirini de bilmek isterim.

Cevap :Redpill adam gibi yanıt istemek için uygun bir oluşum değil. ve tabii ki hayat o kadar da anlamlı değil; kadınlar da erkekler de anlamlı değil. anlamlı olan şey 20sinde de 70inde de aynı şeyi ifade etmeli çok ciddi bakıyorsan dünyaya. ben onlardan değilim. ama bu değildir ki her şey anlamsız olsun. anı yaşa diyor ya Horatius.. İşte o an neyse değerli olan, yi hissettiren neyse odur önemli. ve her yaşanan şey; iyisi de kötüsü de insana bir şey katar. sorgulayarak, muhakeme ederek yaşıyorsan eğer. ama çok da takılıp kalırsan sıkıntı. üç günlük dünya sonuçta. sevabıyla ve günahıyla yaşamak gerek hayatı. yaşamayı bilen herkes buna inanır.

hey kel kendine gel

30.04.2019 Salıkeloğlan

Soru :kel misin?

Cevap :Yanlış soru! Doğrusu geri zekalı mısın olacaktı! Malum, 20 yıldır kafasında saç olmayan birisine kel misin diye sormak çok zekice değil. Saygılarımla :)

Burak Hocam

28.03.2019 PerşembeAnonymous

Soru :Hocam okulda iken sert tavırınız çok dikkat çekiyor sizce de fazla agresif değilmisiniz.

Cevap :Şartların gerektirdiği kadar sadece...

hıyarın faydaları

04.12.2018 Salıhartel

Soru :hocam çengelköy hıyarı mı daha lezzetli dikenli hıyar mı ?

Cevap :Salata için mi soruyorsun kendin için mi bilemedim, çok net ifade etmediğin için yanıltıcı bir cevap vermek de istemiyorum. Kusuruma bakma lütfen!

09.06.2018 Cumartesi

Soru :Merhaba Güzin Abi, İnsanların boşboğazlığı ve vurdumduymazlığı sence nereye kadar böyle devam eder?..

Cevap :duvara çarpana kadar muhtemelen, sağlam bir duvara