Kaçarak evlenmek

26.08.2016 Cuma

Soru :Merhaba Güzin abi ben birini çok seviyorum o da beni çok seviyor ama ailem istemiyor razı değil , biz gizliden nikah kıymayı düşünüyoruz sence doğru mu yapıyorum

Cevap :Evlilik denen kurum çocuk oyuncağıysa kafanıza göre takılın ama değilse bokunu çıkarmayın. Gerçi evlenince boyunuzun uzayacağını üşünüyorsanız hiç beklemeyin. Sırf birileri karşı çıkıyor diye koşup mahfedin hayatınızı.

Degmeyen

30.07.2016 CumartesiBugem

Soru :Senin degerini bilmeyen, sevmeyen biri sevilip deger verilir mi ?

Cevap :Koy şeyine rahvan gitsin diyor ya Volkan Konak! Sen de aynısını yap, unut gitsin.

platonikkk

06.07.2016 Çarşambaobsesif

Soru :manyak zır deli bi adamdan hoşlanıyorum.ama o bunu bilmiyo...söylesem miii:)))

Cevap :Çok abuk subuk bir durum değilse hemen söylemelisin. O da senden hoşlanıyorsa vakit kaybetmemiş olursunuz. O senden hoşlanmıyorsa da vakit kaybetmemiş olursun.

Yaşar nuri

01.07.2016 Cumahasan kul

Soru :Yaşar Nuri hocamızın ölümü ile ilgili yorumunuz nedir?

Cevap :Allah rahmet etsin

ramazan

27.06.2016 Pazartesilale ÇELİK

Soru :Hocam gençlik yıllarımda hiç oruç tutmadım.Yaş 32 şimdi oruç tutmadım başladım. tutmadığım her güm için 61 gün oruç tutmam gerekir mi?Bir de hocam kaza ile denizde yüzerken kazayla su içersek oruç bozulur mu ?Saygılar

Cevap :Benim Lale Çelik adında bir öğrencim olmadı hiç; sanırım sırf bu yüzden dini konularda ERROR veriyorum! Ayrıca beni öğle kuşağı ya da iftar öncesi programı yapan birilerine benzettiğin için de sevmedim seni. Adımı sorsan cevaplamam!